O NAS

Od 2013 roku zauważamy dynamiczną transformację energetyczną w Polsce zapoczątkowany ustawą o Odnawialnych Źródłach Energii z 20 lutego 2015 roku, oraz koniecznością ograniczenia emisji CO2 o czym mówi Porozumienie Paryskie. Transformacja energetyczna stała się faktem, dlatego zauważamy bardzo dynamiczny wzrost zainteresowania dużymi instalacjami fotowoltaicznymi, powyżej 50 kWp.

SOLVET ENERGY to ludzie z pasją. SOLVET ENERGY to zespół inżynierów z rozwiniętymi kompetencjami energetycznymi, którzy posiadają wiedzę, umiejętności i co najważniejsze doświadczenie począwszy od zaproponowania koncepcji biznesowo-technologicznej, poprzez zarządzanie procesem przygotowania inwestycji, aż po jej sfinansowanie farm fotowoltaicznych. SOLVET ENERGY to deweloper energetyczny, który poprowadzi Twoje projekty fotowoltaiczne od A do Z.

Nasze niewątpliwe atuty to merytoryczne doradztwo, przygotowanie dokumentacji projektowej oraz koniecznych pozwoleń, a przy tym wysoka skuteczność i terminowość realizowanych przez nas prac. Obok kompleksowego przygotowania projektu do realizacji dysponujemy też zapleczem monterskim, które gwarantuje wykonanie prac z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości oraz optymalną estymacją korzyści finansowych. Nasze realizacje opieramy na produktach renomowanych marek z uwzględnieniem długich okresów gwarancyjnych, które są ważne z punktu widzenia bezawaryjnego działania instalacji przez ponad 25 lat.

W SOLVET ENERGY pracujemy zgodnie na wypracowanym, rygorystycznym modelu procesu biznesowego dla wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych (PV) opartego na naszym doświadczeniu, przejrzystości oraz transparentności procesu na każdym jego etapie. Powierzając nam swoje plany, otrzymujesz doświadczenie, gwarancję sukcesu, przejrzysty i zrozumiały proces deweloperski z pełnym monitoringiem na każdym etapie realizacji.

1

3

LATA DOŚWIADCZENIA

2

1009

ZAINSTALOWANYCH PANELI

3

131

WYKONANYCH PROJEKTÓW INSTALACJI DO 10 KW

4

96

ZREALIZOWANYCH INWESTYCJI PRZYDOMOWYCH

5

4

ZREALIZOWANE INWESTYCJE POWYŻEJ 100 KW

6

5

FIRM WSPÓŁPRACUJĄCYCH

7

17

WYKWALIFIKOWANYCH MONTERÓW

Budujemy dla Was na terenie całej Polski!

NASZE INWESTYCJE


ZREALIZOWALIŚMY LICZNE INWESTYCJE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU


Zobacz wszystkie nasze realizacje na mapie!


FINANSOWANIE

Programy regionalne

Programy Regionalne umożliwiają otrzymanie bezzwrotnych dotacji w wysokości aż do 70% na realizacje inwestycji w odnawialne źródła energii. Poziom pomocy będzie różny dla poszczególnych województw. Komisja Europejska określiła mapę pomocy regionalnej dla Polski z podziałem na województwa.

Strona NFOŚiGW

Program priorytetowy „Mój Prąd” stanowi unikatowy na dotychczasową skalę w Polsce, instrument dedykowany wsparciu rozwoju energetyki prosumenckiej, a konkretnie wsparcia segmentu mikroinstalacji fotowoltaicznych (PV).
 

Przejdź do strony

Solvet Energy sp. z o.o.

KRS: 0000743674   NIP: 7422264179

SKONTAKTUJ SIĘ

Separator footer 05099663588d7bad4c411874f25fc60b3ba97595051abe76097546241fa4d416